Scroll Top

Sektörler

İnovatif Çözümlerle Geleceği Şekillendiren Cvt Global

Çeşitlendirilmiş portföyümüz sayesinde farklı sektörlerde ve alanlarda güçlü bir varlığa sahibiz. İnovasyona ve geleceğe odaklanarak, değişen dünya şartlarına uyum sağlayarak sürekli gelişim ve büyüme sağlıyoruz.

CVT REBAR

CVT Rebar, yenilikçi bir fiberglass kompozit donatı üreticisidir. Ürünleri, geleneksel çelik çubuklara kıyasla daha hafif, daha güçlü ve korozyona karşı olağanüstü dayanıklılık sunar. CVT Rebar, yapı sektöründe kaliteyi ve dayanıklılığı bir araya getirerek, projelerinizi güçlendirmenize ve sürdürülebilir çözümlerle tanışmanıza olanak tanır.

CVT PULTRUSION

CVT Pultrusion, Türkiye'nin öncü pultrusion makinası üreticisidir. Yenilikçi teknoloji ve yüksek kalite standartları ile geliştirdiği makinalar, müşterilerine maliyet avantajları sağlayarak rekabetin önündeki engelleri aşmalarına katkıda bulunur. CVT Pultrusion ile işinizde verimliliği artırın ve sektördeki liderliği hedefleyin.

RESTO ELİT

Lazy Susan Banquet Masaları ve modern şarjlı masa lambalarıyla mekanlarınızın atmosferini yeniden keşfedin. Antibakteriyel servis ve sunum tahtaları, dertsiz masa örtüleri, plastik sandalyeler ve banket masalarıyla müşterilerinizin beklentilerini aşın. Profesyonel hizmetin tadını çıkarın, mekanınızı özel kılın!

TİLİA

Tilia, üstün kalitede ve sağlam plastik mobilyalar üreten bir öncüdür. Ürünleri, Türkiye'nin yanı sıra dünya genelinde birçok ülkede tercih edilmektedir. Tilia'nın tasarım ve dayanıklılığıyla öne çıkan plastik mobilyaları, hem estetik hem de fonksiyonellik açısından beklentileri aşarak modern yaşam alanlarına özel çözümler sunmaktadır.